Управління земельних відносин та охорони навколишнього природного середовища Кіровоградської міської ради
адреса: вул. Тимірязєва, 68, кімн. 329
тел. (факс): 24 47 98

11 вересня 2017 р.

13 вересня 2017 року ВІДБУДЕТЬСЯ ЧЕРГОВЕ ЗАСІДАННЯ ПОСТІЙНОЇ КОМІСІЇ МІСЬКОЇ РАДИ З ПИТАНЬ АРХІТЕКТУРИ, БУДІВНИЦТВА, РЕКЛАМИ, РЕГУЛЮВАННЯ ЗЕМЕЛЬНИХ ВІДНОСИН ТА ОХОРОНИ НАВКОЛИШНЬОГО ПРИРОДНОГО СЕРЕДОВИЩА 

Перелік питань, які виносяться на розгляд
1. Про надання Казмазовському Р.В. дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки по вул. Паризької Комуни (біля будинку № 2-а по вул. Пугачова) 

2. Про передачу Сосні В.Ф. безоплатно у власність земельної ділянки по вул. Ковпака, 4.

3. Про надання дозволів на розроблення проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок громадянам (Ждану, 5 пунктів, 4 земельні ділянки)

4. Про надання Таранусі О.М. дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки по вул.. Колодязній (біля буд № 68)

5. Про передачу у власність земельних ділянок громадянам (Дегтярьова, 11 пунктів, 9 земельних ділянок)

11. Про надання Підкевичу М.М. дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки по вул. Вокзальній (біля буд. № 64)

12. Про надання Буземському Е.Г. дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки по пров. (тупику) Рибальському (біля будинку № 19)

13. Про надання Бондарю В.М. дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки по пров. (тупику) Рибальському (біля будинку № 9) 

14. Про надання Романюку Р.О., Маклакову О.М. та Корнійчуку О.А. дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки по вул. Родниковій, 90-а

15. Про передачу Терзовій Л.Б. в оренду земельної ділянки по вул. Заміській, 1 

17. Про передачу ТОВ «КОРСО ТАУН» в оренду земельної ділянки по вул. Кропивницького, 187 (розміщення пункту по організації обслуговування газобалонного обладнання автомобільного транспорту)

18. Про поновлення Радчук Н.Г. договору оренди земельної ділянки по вул. Соборній (біля буд. 25) (торгівельний кіоск)

19. Про поновлення ГО «ГТ «Естер» договору оренди земельної ділянки по вул. Миру (біля буд. 10 та №12) (розміщення індивідуальних гаражів)

20. Про надання дозволу на проведення експертної грошової оцінки земельної ділянки по вул. Генерала Родимцева, 106 (Валентина-Сервіс) (виробнича база) 

23. Про затвердження земельної ділянки по вул. Волкова (біля буд. №24-в), право оренди на яку набувається на аукціоні

24. Про затвердження земельної ділянки по вул. Євгена Тельнова (напроти зупинки міського транспорту «Автовокзал»), право оренди на яку набувається на аукціоні

25. Про затвердження земельної ділянки по вул. Полтавській (біля АЗС «БРСМ»), право оренди на яку набувається на аукціоні

26. Про затвердження земельної ділянки по вул. Соборна (напроти буд. №22-а), право оренди на яку набувається на аукціоні

27. Про надання ДП «Компаніївське лісове господарство» дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок в межах м. Кропивницький (ведення лісового господарства)

28. Про зміну Трахановській Л.Я. цільового призначення земельної ділянки по вул. Салтиков-Щедріна, 13 (з для будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд на будівництво та обслуговування будівель торгівлі)

29. Про зміну ПП «ЗАХІД-ТРАНС-СЕРВІС» цільового призначення земельної ділянки по вул. Полтавська, 1 (з для будівництва та обслуговування будівель торгівлі» на «для розміщення та експлуатації будівель і споруд додаткових транспортних послуг та допоміжних операцій)