Управління земельних відносин та охорони навколишнього природного середовища
адреса: вул. Тараса Карпи, 68, кімн. 329
тел. (факс): 24 47 98

23 липня 2018 р.

25 липня 2018 року ВІДБУДЕТЬСЯ ЧЕРГОВЕ ЗАСІДАННЯ ПОСТІЙНОЇ КОМІСІЇ МІСЬКОЇ РАДИ З ПИТАНЬ АРХІТЕКТУРИ, БУДІВНИЦТВА, РЕКЛАМИ, РЕГУЛЮВАННЯ ЗЕМЕЛЬНИХ ВІДНОСИН ТА ОХОРОНИ НАВКОЛИШНЬОГО ПРИРОДНОГО СЕРЕДОВИЩА 

Перелік питань, які  виносяться на розгляд Комісії9. Про надання дозволів на розроблення проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок учасникам АТО (Вязовцев, 7 п., 6 діл.)

10. Про передачу Снєсарю В.І. безоплатно у власність земельної ділянки по вул. Дорошенка (біля буд. № 9)

11. Про надання Кузьменко Д.С. дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки по вул. Народній 

12. Про надання Степаненку П.І. дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки на розі вулиць Сергія Сєнчева та Родникової

13. Про надання Захарченку О.О. дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки між буд. № 1-а по проїзду Євгена Березняка та буд. № 4 по пров. Філатова 

14. Про надання дозволів на розроблення проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок громадянам (для будівництва житлового будинку та для ведення садівництва) (Таборовець, 8 п., 7 діл.)

15. Про надання Малковій Н.В. дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки по вул. Завадській, 38 
(повторно)

16. Про передачу у власність земельних ділянок громадянам (Гайдай, 39 п., 37 діл.)

17. Про передачу безоплатно у власність земельних ділянок громадянам (Сегеда, 12 п., 10 д.)

18. Про надання дозволів на розроблення проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок громадянам в садових товариствах (Ворона, 10 п., 9 діл.)

19. Про надання Гриценку Д.С. дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки по вул. Бесарабській (біля будинку № 36) (біля приватного житлового будинку)

20. Про надання Довбні В.А. дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки по вул. Симона Петлюри (біля будинку № 9-а) (біля приватного житлового будинку) 


21. Про надання Маньковському І.С. дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки по пров. Солдатському (біля будинку № 4) (біля приватного житлового будинку) 

22. Про надання Запорожець Л.Г. дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки по пров. Відбійному (біля будинку № 48) (збільшення земельної ділянки) 

23. Про надання Кравченку В.А. дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки по вул. Верещагіна, 1 


24. Про надання Грачу А.В. дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки по вул. Глиняній (біля будинку № 9)

25. Про надання Поліщук А.І. дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки по вул. Шульгиних (біля будинку № 12)

26. Про надання Куліковій Т.В. дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки по площі Дружби народів (у дворі будинку № 6)

27. Про надання Осіпову Ю.Ю. дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки по вул. Ціолковського (біля гаражного кооперативу) (учасник бойових дій)

28. Про надання Бродському О.А. дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки по вул. Преображенській, 6-б 

29. Про надання Добровольському О.Г. дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки по вул. Можайського (біля буд. № 6) (ветеран праці)

30. Про надання Сипливцю О.С. дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки по вул. Кропивницького (біля будинку № 8) 
(повторно)

31. Про передачу Нечипоренку В.В. безоплатно у власність земельної ділянки по вул. Гагаріна (біля буд. № 12) (учасник АТО)

32. Про передачу Скоку С.Г. безоплатно у власність земельної ділянки по вул. Гагаріна (біля буд. № 12) (учасник АТО)

33. Про передачу Гордовому І.Ю. безоплатно у власність земельну ділянку по вул. Арсенія Тарковського (біля будинку № 63)

34. Про передачу Гордовій С.Г. безоплатно у власність земельну ділянку по вул. Арсенія Тарковського (біля будинку № 63)

35. Про передачу Великому В.В. у власність земельної ділянки по пров. Фортечному (між будинками № 23 та № 25) (повторно)

36. Про затвердження земельної ділянки по вул. Короленка (між будинками № 24 та № 26), право власності на яку набувається на аукціоні (для будівництва та обслуговування інших будівель громадської забудови) 

37. Про затвердження земельної ділянки по просп. Промисловому (біля АЗС «АНП», напроти АЗС «Shell”), право оренди на яку набувається на аукціоні (для розміщення та експлуатації будівель і споруд з технічного обслуговування, ремонту автотранспортних засобів, та роздрібної торгівлі деталями та приладдям для автотранспортних засобів)

38. Про надання ТОВ «СФ ТРЕЙД» дозволу на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) по вул. Кавалерійській, 19/26 (для будівництва та обслуговування інших будівель громадської забудови)

39. Про надання ПрАТ «КІРОВОГРАДОБЛЕНЕРГО» дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок по м. Кропивницькому (вздовж пров. Сухомлинського, вул. Івана Сірка, пров. Курінний)

40. Про надання ТОВ «ЕЛІТ БУД ТЕХНОЛОГІЇ» дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок по вул. Юрія Липи, 2-а (для використання орендного приміщення під організацію проведення занять спортом)

41. Про поновлення ПП «ЧІС» договору оренди земельної ділянки на розі вул. Юрія Олефіренка та пров. Училищного (для здійснення комерційної діяльності)

42. Про припинення Замші Н.М. права користування земельною ділянкою по пров. Гайдамацькому, 8 (житловий будинок, перехід права власності на майно)

43. Про припинення Довбні В.С. права користування земельною ділянкою по вул. Покровській, 1/73 (І поверх)

44. Про припинення ФОП Вітряченку Л.Б. права користування земельною ділянкою по вул. Волкова (біля будинку № 10, к. 1) (у зв’язку зі встановленим дитячим майданчиком на орендованій земельній ділянці)

45. Про передачу ЖБК ‟ПОЛІТ” в оренду земельної ділянки по вул. Юрія Коваленка, 29, корп. 2 в блок секціях № 1,2,3,4 відповідно вісям 1,2,3,4,5 (102 мікрорайон, поз. 3)

46. Про передачу Розгачову Я.О. в оренду земельної ділянки по вул. Дворцовій, 33/38 (для розміщення адміністративно-торговельного комплексу, кафе та топкової (перехід права власності на майно)

47. Про передачу Барбуну О.В. в оренду земельної ділянки по вул. Байкальській, 107-а (для розміщення виробничих приміщень) 

48. Про надання ДЕРЖАВНОМУ ВИЩОМУ НАВЧАЛЬНОМУ ЗАКЛАДУ «КІРОВОГРАДСЬКИЙ БУДІВЕЛЬНИЙ КОЛЕДЖ» дозволу на розроблення технічної документації із землеустрою щодо поділу земельної ділянки площа Дружби народів, 2 (розміщення учбового комплексу) (повторно)

49. Про надання Полтавському казенному експериментальному протезно-ортопедичному підприємству дозволу на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки по проїзду Тінистому, 8 (для розміщення Кіровоградської дільниці)

50. Про надання КІРОВОГРАДСЬКОМУ ОБЛАСНОМУ ЦЕНТРУ НАРОДНОЇ ТВОРЧОСТІ дозволу на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки по вул. Гоголя, 66/50 (для розміщення Центру народної творчості)

51. Про надання Кропивницькому коледжу харчування та торгівлі дозволу на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки по вул. Леоніда Куценка, 5 (для розміщення Кропивницького коледжу харчування та торгівлі)

52. Про припинення ОКП «Бібліотечний колектор» права користування земельною ділянкою по вул. Гайдара, 44 (для розміщення підприємства, перехід права власності на нерухоме майно)

53. Про надання Смоляру А.М. дозволу на розроблення проекту землеустрою шляхом зміни цільового призначення земельної ділянки по вул. Героїв України, 32-в (з розміщення автостоянки на розміщення комплексу гаражів) 

54. Про зміну Усанову В.В. цільвого призначення земельної ділянки по вул. Вокзальній (біля будинку № 1) (з будівництва житлового будинку на будівництво та обслуговування паркінгів та автостоянок) 

55. Про зміну Машковській Т.М. цільвого призначення земельної ділянки по вул. Вокзальній (біля будинку № 1) (з будівництва житлового будинку на будівництво та обслуговування паркінгів та автостоянок)

56. Про зміну Кучмі М.П. цільового призначення земельної ділянки по вул. Генерала Жадова (біля хлібного кіоска) (з «для розміщення кіоска по очищенню води» на «для будівництва та обслуговування будівель торгівлі»)

57. Про надання дозволу на проведення експертної грошової оцінки земельної ділянки по вул. Автолюбителів, 1 (Білоус І.Ю. торговельно-побутовий комплекс з наданням послуг автотранспорту та автостоянки)

58. Про продаж Горгоцу С.Л. земельної ділянки несільськогосподарського призначення по вул. Космонавта Попова, 15-в (торговельний павільйон)

59. Про продаж Горгоцу С.Л. земельної ділянки несільськогосподарського призначення по вул. Добровольського, 22-в (торговельний павільйон)

60. Про внесення змін до рішення міської ради від 15.02.2018 № 1442 (ТОВ «ЕКОБЕЗПЕКА-К»)

61. Про внесення змін до рішення міської ради від 24.04.2018 № 1623 (технічна помилка)Перелік додаткових питань, які  виносяться на розгляд Комісії


1. Про надання Усатюк О.М. дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки по вул. Луганській, 4-а

2. Про надання Буряк Л.М. дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки по вул. Павлоградській (біля будинку № 62) 

3. Про надання Духовній Ю.В. дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки по вул. Великій Перспективній (біля буд. № 16/9) 

4. Про надання Душкіній Л.Б. дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки по вул. Олексія Єгорова (біля буд. № 13) 

5. Про надання Синиці П.В. дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки по Студентському бульвару (біля буд. № 12-а) 
6. Про затвердження земельної ділянки по просп. Промисловому (біля АЗС «АНП», напроти АЗС «Shell”), право оренди на яку набувається на аукціоні (для розміщення та експлуатації будівель і споруд з технічного обслуговування, ремонту автотранспортних засобів, та роздрібної торгівлі деталями та приладдям для автотранспортних засобів) 

7. Про надання ТОВ «КРОНОС-ЛІДЕР» дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки по вул. Миру, 8

8. Про надання ТОВ «ЕЛІТ БУД ТЕХНОЛОГІЇ» дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок по вул. Юрія Липи, 2-а 

9. Про припинення Єременко Л.В. та Ковальова Л.В. права користування земельною ділянкою по вул. Херсонській, 115/6 

10. Про припинення Поповій Ж.В. права користування земельною ділянкою по вул. Героїв України, 24/27, корп. 2

11. Про передачу ТОВ «Ріал-Істейт» в оренду земельної ділянки по вул. Космонавта Попова, 9-г  


12. Про поновлення ФОП Боржакову В.П. договору оренди земельної ділянки по вул. Яновського, 108 


13. Про надання ДП «ДЕРЕВООБРОБНИК СЛД» АТЗТ «КІРОВОГРАДБУДМАТЕРІАЛИ» дозволу на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) по вул. Мурманській, 15-б 

14. Про надання ОСББ «Перемога-24» дозволу на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки по просп. Перемоги (розміщення будівництва і обслуговування багатоквартирного житлового будинку) (повторно)

15. Про надання ОБСЛУГОВУЮЧОМУ КООПЕРАТИВУ «ЖБК «ІНГУЛ» дозволу на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки по вул. Вокзальній, 20, корп. 1 


16. Про надання Головному управлінню національної поліції в Кіровоградській області дозволу на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок по м. Кропивницькому

17. Про затвердження ОКВП «ДНІПРО-КІРОВОГРАД» проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки по вул. Короленка, 75/1 

18. Про продаж Мурадову Е.М. земельної ділянки несільськогосподарського призначення по вул. Євгена Тельнова, 11/31-а (кафе)